Music School

Dobredojdovte vo Muzickoto Skolo se nadevam deka ke bidete aktivni-Team Admin
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Здраво!!!!!

Go down 
АвторПорака
cece
Admin
Admin
cece

Број на мислења : 48
Pari : 5000$
Registration date : 2009-02-07

Здраво!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Здраво!!!!!   Здраво!!!!! EmptyСаб Фед 07, 2009 10:56 am

Здраво.јас сум цеце имам 13 години и сум 7 одделение
форумот е супер и се надевам дека ке се забавувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Admin
Admin
Elen4e

Број на мислења : 235
Age : 22
Pari : 396.100$
Registration date : 2009-02-07

Здраво!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво!!!!!   Здраво!!!!! EmptyСаб Фед 07, 2009 10:58 am

Dobredojde Cece i sigurno super ke si pominuvas lol! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://musicschool.forumakers.com
cece
Admin
Admin
cece

Број на мислења : 48
Pari : 5000$
Registration date : 2009-02-07

Здраво!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво!!!!!   Здраво!!!!! EmptyСаб Фед 07, 2009 10:59 am

Благодарам елен4е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Admin
Admin
Elen4e

Број на мислења : 235
Age : 22
Pari : 396.100$
Registration date : 2009-02-07

Здраво!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво!!!!!   Здраво!!!!! EmptyСаб Фед 07, 2009 11:01 am

np Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://musicschool.forumakers.com
cece
Admin
Admin
cece

Број на мислења : 48
Pari : 5000$
Registration date : 2009-02-07

Здраво!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво!!!!!   Здраво!!!!! EmptyПон Фед 09, 2009 7:29 am

овој форум е најсупер од сите
па добро да не наврдам некој има и други убави
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Здраво!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво!!!!!   Здраво!!!!! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Здраво!!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Music School :: Music School :: Dobredojdovte!!!-
Отиди до: